جمع کردن زیباترین آلمان میلیون طولانی کشور آلمان

جمع کردن: زیباترین آلمان میلیون طولانی کشور آلمان پل معلق

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی بابك زنجانی«زيرتيغ»

کمتر فردی در جامعه است که او را نشناسد؛ متهمی که در وقت بازداشت جوان بود ولی اکنون به میانسالی رسیده هست. روز گذشته دادستان کل کشور تاکید کرد که حکم اعدام بابک

بابك زنجانی«زيرتيغ»

بابك زنجانی«زيرتيغ»

عبارات مهم : اعدام

کمتر فردی در جامعه است که او را نشناسد؛ متهمی که در وقت بازداشت جوان بود ولی اکنون به میانسالی رسیده هست. روز گذشته دادستان کل کشور تاکید کرد که حکم اعدام بابک زنجانی قطعی است! خودش هم می دانست که در نهایت چوبه دار است که انتظارش را می کشد نه آزادی از زندان! 25 شهریور سال گذشته بود که خودش گفت: «انتهای این ماجرا اعدام است.»

مهر سال گذشته بود که او یک قدم به چوبه دار نزدیک شد آیا که درخواست اعاده دادرسی او در دیوان عالی کشور رد شده است بود. حجت الاسلام منتظری، دادستان کل کشور دیروز راجع به عنوان بابک زنجانی گفت: به دنبال برگشت بیت المال هستیم، ولی بدانید حکم او اعدام است و قطعا اعدام می شود. اخیرا مجتبی محبی، مدیرکل زندان های استان پایتخت کشور عزیزمان ایران راجع به شرایط بابک زنجانی در زندان اوین گفته بود: بابک زنجانی به لحاظ مراودات و رفت و آمد زیاد قضائی و به جهت تحقیقات در زندان در جای خاصی نگهداری می شود.

بابك زنجانی«زيرتيغ»

همچنین چندی پیش، حجت الاسلام محسنی اژه ای، معاون اول و سخنگوی قوه قضائیه، در پاسخ به این پرسش که «حکم بابک زنجانی چه زمانی اجرا می شود؟» گفته بود: بازگشت اموال به بیت المال در این پرونده در حال انجام است و هنوز موفق به بازگشت کامل اموال نشده ایم. آنچه که شناسایی شده است تکافوی طلب وزارت نفت را نمی دهد و تمام تلاش وزارت اطلاعات و قوه قضائیه و دادسرا این است که اموال شناسایی شود؛ البته حرف و حدیث های زیادی مطرح شده است که به نتیجه صددرصدی نرسیده اند.

مدت هاست که بابک زنجانی مدعی است که می تواند اموالی را که در خارج از کشور داشته به کشور انتقال یافته کند و بر همین اساس قبلا تیمی تشکیل شد و به آنجا رفتند و به نتیجه نرسیدند. البته دوباره قرار است این تیم به بعضی از کشورهای همسایه و غیر همسایه بروند و انشاءا… منجر به نتیجه شود. او راجع به علت ردشدن اعاده دادرسی بابک زنجانی هم گفته بود: حکم پرونده قطعی شد و وی به آن اعتراض کرد و رد شد لیکن استدلالی که بتواند دادگاه حکم را نقض کند وجود نداشت.

کمتر فردی در جامعه است که او را نشناسد؛ متهمی که در وقت بازداشت جوان بود ولی اکنون به میانسالی رسیده هست. روز گذشته دادستان کل کشور تاکید کرد که حکم اعدام بابک

بابک زنجانی؛ تجربه ای تلخ

البته بابک زنجانی تجربه خوبی جهت وزارت نفت بود چنان که وزیر نفت چندی پیش گفت: وزارت نفت تلاش می کند که با تعیین سازوکارهایی اجازه ندهد بابک زنجانی های تازه رشد کنند. بیژن زنگنه با اشاره به احتمال شکل گیری بابک زنجانی های تازه در شرایط کنونی، تاکید کرد: باید از تجربه های گذشته جهت جلوگیری از رشد بابک زنجانی های تازه بهره برد و روی افراد تازه بررسی های مورد نیاز را انجام داد. به نوشته منزل ملت، وی افزود: باید سازوکارهایی تعیین شود تا چنین افرادی راه به جایی نبرند، لیکن احتمال پیدایش چنین افرادی وجود دارد. وزیر نفت با بیان اینکه هم اکنون وقت کار کاسبان تحریم هست، تصریح کرد: وزارت نفت تلاش می کند با تعیین سازوکارهایی اجـــــــــازه ندهد که زنجانی های تازه رشد کنند.

آرمان

بابك زنجانی«زيرتيغ»

واژه های کلیدی: اعدام | زندان | روز گذشته | بابک زنجانی | وزارت اطلاعات | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz