جمع کردن زیباترین آلمان میلیون طولانی کشور آلمان

جمع کردن: زیباترین آلمان میلیون طولانی کشور آلمان پل معلق

گت بلاگز اخبار کنکور و دانشگاه توزیع کارت آزمون کاردانی به کارشناسی و دوره‌های کاردانی فنی‌وحرفه‌ای از ساعت ۱۲ امروز

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور اعلام کرد: توزیع کارت آزمون کاردانی به کارشناسی و همچنین آزمون دوره‌های کاردانی دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای از ساعت ۱۲ امروز شروع می‌شو

توزیع کارت آزمون کاردانی به کارشناسی و دوره‌های کاردانی فنی‌وحرفه‌ای از ساعت ۱۲ امروز

توزیع کارت آزمون کاردانی به کارشناسی و دوره های کاردانی فنی وحرفه ای از ساعت ۱۲ امروز

عبارات مهم : آموزش

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور اعلام کرد: توزیع کارت آزمون کاردانی به کارشناسی و همچنین آزمون دوره های کاردانی دانشگاه فنی وحرفه ای از ساعت ۱۲ امروز شروع می شود.

دکتر حسین توکلی در گفت وگو با ایسنا ضمن اعلام این خبر تأکید کرد: کارت شرکت در آزمون داوطلبان ۲۰ کد رشته امتحانی که پذیرش در آن ها با آزمون هست، از ساعت ۱۲ امروز سه شنبه ۱۰ مرداد ۹۶ بر روی سایت سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار می گیرد و لذا ضرورت دارد داوطلبان از این تاریخ تا ساعت ۲۴ روز پنج شنبه، ۱۲ مرداد ۹۶ با مراجعه به سایت این شرکت نسبت به مشاهده و پرینت کارت ورود به جلسه خود اقدام کنند.

توزیع کارت آزمون کاردانی به کارشناسی و دوره‌های کاردانی فنی‌وحرفه‌ای از ساعت ۱۲ امروز

وی در ادامه اظهار کرد: بر اساس برنامه زمانی آینده نگری شده است آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته ۹۶ تمامی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی اعم از دولتی و غیردولتی از جمله دانشگاه آزاد اسلامی جهت ۲۰ کد رشته امتحانی که پذیرش آنها با آزمون هست، در بعدازظهر روز جمعه ۱۳ مرداد ماه جاری در ۷۴ شهرستان و ۸۳ حوزه امتحانی برگزار خواهد شد.

وی افزود: فرایند برگزاری آزمون فوق راس ساعت ۱۵ روز جمعه ۱۳ مرداد ماه جاری شروع می شود و درهای ورودی آزمون ساعت ۱۴:۳۰ دقیقه بسته خواهد شد و لذا از ورود داوطلبان بعد از بسته شدن درهای محل برگزاری آزمون ممانعت به عمل خواهد آمد.

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور اعلام کرد: توزیع کارت آزمون کاردانی به کارشناسی و همچنین آزمون دوره‌های کاردانی دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای از ساعت ۱۲ امروز شروع می‌شو

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور تاکید کرد: مورد نیاز است داوطلبان جهت حضور در جلسه آزمون پرینت کارت شرکت در آزمون،کارت ملی و یا شناسنامه تصویر دار به همراه داشته باشند. در جلسه آزمون به تمام داوطلبان بسته حاوی دفترچه سؤال و یک پاسخ نامه نیز داده خواهد شد و در مستطیل بالای پاسخ نامه نام خانوادگی، نام، شماره داوطلب و کد رشته امتحانی هر داوطلب درج شده است و داوطلبان بعد از اطمینان از صحت مندرجات بسته حاوی دفترچه سؤال و پاسخ نامه، مورد نیاز است بعد از بازکردن پوشش پلاستیکی، مشخصات خود را ذیل پاسخ نامه و در محل مربوط درج و آن را امضاء کنند.

به گفته توکلی، دفترچه آزمون مشمول بر دروس عمومی، پایه و تخصصی است و تمام داوطلبان باید با توجه به وقت مشخص شده است نسبت به پاسخ گویی به سؤالات اقدام کنند. همچنین تمام دفترچه های پرسش آزمون داوطلبان شخصی سازی شده، شماره داوطلبی، نام و نام خانوادگی و نام هر داوطلب بر روی جلد آن درج شده است است و این دفترچه دارای تنوع بوده و به تناسب در انواع A، B، C تقسیم می شود.

وی همچنین خاطرنشان کرد: با در نظرگرفتن این که شرکت سنجش آموزش کشور در جهت اصلاح و ارتقای کیفی حوزه های برگزاری آزمون نیاز به نظرات ارزشمند داوطلبان حاضر در جلسه آزمون به عنوان معتبرترین منبع اخذ داده و اطلاعات جهت ارزشیابی حوزه ها دارد، ضرورت دارد داوطلبان حاضر در جلسه آزمون نسبت به تکمیل پرسش نامه ارزیابی حوزه های امتحانی در این آزمون که از تاریخ ۱۳ تا ۲۰ مرداد ماه ۱۳۹۶ بر روی سایت شرکت سنجش قرار می گیرد، اقدام کنند.

توزیع کارت آزمون کاردانی به کارشناسی و دوره‌های کاردانی فنی‌وحرفه‌ای از ساعت ۱۲ امروز

وی در ادامه تصریح کرد: بر اساس ضوابط، پذیرش در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته جهت ۶۷ کد رشته امتحانی به شرح مندرج در دفترچه راهنمای عضویت صورت می گیرد. همچنین پذیرش در ۲۰ کد رشته امتحانی از ۶۷ کد رشته امتحانی از طریق آزمون و پذیرش در ۴۷ کد رشته امتحانی دیگر از کد رشته های امتحانی صرفا بر اساس سوابق تحصیلی صورت می گیرد.

به گفته مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور، جهت شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته ۹۶ تعداد ۹۱ هزار و ۶۹۹ داوطلب عضویت کرده اند که از این تعداد ۳۳ هزار و ۴۵۸ نفر زن و مابقی مرد هستند.

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور اعلام کرد: توزیع کارت آزمون کاردانی به کارشناسی و همچنین آزمون دوره‌های کاردانی دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای از ساعت ۱۲ امروز شروع می‌شو

دکتر توکلی افزود: جهت شرکت در پذیرش ۴۷ کد رشته امتحانی از ۶۷ کد رشته امتحانی که صرفا بر اساس سوابق تحصیلی (بدون آزمون) انجام می شود تعداد ۹ هزار و ۸۲۷ داوطلب عضویت کرده اند که از این تعداد، ۳ هزار و ۵۲۵ نفر زن و مابقی مرد هستند.

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور گفت: براساس برنامه زمانی اعلام شده است فهرست اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته ۹۶ جهت ۲۰ کد رشته امتحانی که پذیرش بر اساس آزمون هست، هفته آخر شهریورماه امسال بر روی سایت شرکت سنجش قرار می گیرد.

توزیع کارت آزمون کاردانی به کارشناسی و دوره‌های کاردانی فنی‌وحرفه‌ای از ساعت ۱۲ امروز

دکتر توکلی در آخر خاطرنشان کرد: داوطلبانی که علاقه مند به گزینش رشته در دانشگاه آزاد اسلامی نیز هستند ضرورت دارد بر اساس اطلاعیه این دانشگاه که به طریق مقتضی و در مهلت مشخص شده است جهت سایت مرکز آزمون دانشگاه مذکور قرار داده می شود، با مراجعه به این دانشگاه و بر اساس شرایط و ضوابط اعلام شده است نسبت به گزینش کد رشته محل های تحصیلی مورد علاقه از کد رشته های مربوط اقدام کنند.

توزیع کارت آزمون دوره های کاردانی دانشگاه فنی وحرفه ای از ساعت ۱۲

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور از برگزاری آزمون دوره های کاردانی نظام تازه دانشگاه فنی وحرفه ای در روز جمعه، ۱۳مرداد ماه خبر داد و گفت: کارت ورود به جلسه این آزمون از ساعت ۱۲ امروز سه شنبه، ۱۰ مرداد ماه جاری توزیع می شود.

دکتر حسین توکلی در گفت وگو با ایسنا، با اعلام این مطلب اظهار کرد: بر اساس برنامه زمانی اعلام شده است آزمون دوره های کاردانی نظام تازه دانشگاه فنی وحرفه ای و موسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی جهت ۱۱ کد رشته امتحانی که پذیرش آنها براساس آزمون هست، صبح روز جمعه ۱۳ مرداد ماه سال ۱۳۹۶ در ۱۷۲ شهرستان و ۱۸۷ حوزه امتحانی برگزار خواهد شد.

وی در ادامه تصریح کرد: فرآیند برگزاری آزمون فوق ساعت ۷:۳۰ صبح شروع می شود و درهای حوزه های امتحانی راس ساعت ۷ صبح بسته خواهد شد، لذا از ورود داوطلبان بعد از بسته شدن درهای ورودی ممانعت به عمل می آید.

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور تاکید کرد: مورد نیاز است داوطلبان جهت حضور در جلسه آزمون پرینت کارت شرکت در آزمون، کارت ملی و یا شناسنامه تصویر دار به همراه داشته باشند. در جلسه آزمون به تمام داوطلبان بسته حاوی دفترچه پرسش و یک پاسخ نامه نیز داده خواهد شد و در مستطیل بالای پاسخ نامه نام خانوادگی، نام، شماره داوطلب و کد رشته امتحانی هر داوطلب درج شده است و داوطلبان بعد از اطمینان از صحت مندرجات بسته حاوی دفترچه پرسش و پاسخ نامه، مورد نیاز است جهت بازکردن پوشش پلاستیکی اقدام کرده و مشخصات خود را ذیل پاسخ نامه و در محل مربوط درج و آن را امضاء کنند.

به گفته توکلی، دفترچه آزمون مشمول بر دروس عمومی، پایه و تخصصی است و تمام داوطلبان باید با توجه به وقت مشخص شده است نسبت به پاسخ گویی به سوالات اقدام کنند. همچنین تمام دفترچه های پرسش آزمون داوطلبان شخصی سازی شده، شماره داوطلبی، نام و نام خانوادگی و نام هر داوطلب بر روی جلد آن درج شده است است و این دفترچه دارای تنوع بوده و به تناسب در انواع A، B، C، D، E و F تقسیم می شود.

وی همچنین خاطرنشان کرد: با در نظرگرفتن این که شرکت سنجش آموزش کشور در جهت اصلاح و ارتقای کیفی حوزه های برگزاری آزمون نیاز به نظرات ارزشمند داوطلبان حاضر در جلسه آزمون به عنوان معتبرترین منبع اخذ داده و اطلاعات جهت ارزشیابی حوزه ها دارد، ضرورت دارد داوطلبان حاضر در جلسه آزمون نسبت به تکمیل پرسش نامه ارزیابی حوزه های امتحانی در این آزمون از تاریخ ۱۳ مرداد ماه تا ۲۰ مرداد ماه ۱۳۹۶ بر روی سایت این شرکت اقدام کنند.

دکتر توکلی گفت: جهت شرکت در این آزمون تعداد ۱۹۸ هزار و ۷۲ داوطلب عضویت کردند که از این تعداد ۸۵ هزار و ۹۳۸ نفر زن و مابقی مرد هستند؛ به عبارت دیگر ۴۳.۹ درصد داوطلبان عضویت کننده زن هستند.

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور خاطرنشان کرد: بر اساس ضوابط، پذیرش در دوره های کاردانی نظام تازه جهت ۴۲ کد رشته امتحانی صورت می گیرد. پذیرش در ۳۱ کد رشته از ۴۲ کد رشته امتحانی به شرح مندرج در دفترچه راهنمای عضویت و اطلاعیه منتشره شرکت سنجش آموزش کشور منحصرا بر اساس سوابق تحصیلی صورت می پذیرد. بدیهی است که آزمون جهت ۳۱ کد رشته مذکور برگزار نخواهد شد و ملاک پذیرش معدل کل دیپلم است.

دکتر توکلی خاطرنشان کرد: تعداد داوطلبان متقاضی ۳۱ کد رشته امتحانی جمعا ۴۱ هزار و ۴۲۷ نفر است که از این تعداد ۱۴ هزار و ۹۰۳ نفر زن و مابقی مرد هستند. به عبارت دیگر ۳۶.۸۶ درصد عضویت کنندگان زن هستند.

وی تاکید کرد: پذیرش در ۱۱ کد رشته امتحانی دیگر از ۴۲ کد رشته امتحانی بر اساس نمرات آزمون و مطابق جداول شماره های ۲،۱ و ۳ مندرج در دفترچه راهنمای عضویت است.

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور افزود: تعداد داوطلبان متقاضی ۱۱ کد رشته امتحانی مذکور جمعا ۱۵۷هزار و ۶۴۵ نفر است که از این تعداد ۷۱ هزار و ۳۵ نفر زن و مابقی مرد هستند. به عبارت دیگر ۴۵.۰۶ درصد عضویت کنندگان زن و مابقی مرد هستند.

به گفته وی، کارت شرکت در آزمون ۱۱ کد رشته امتحانی امروز سه شنبه ۱۰ مرداد ۹۶ بر روی سایت شرکت سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار می گیرد و لذا داوطلبان زیربط ضرورت دارد از این تاریخ تا ساعت ۲۴ روز پنج شنبه ۱۲ مرداد ۹۶ به سایت این شرکت مراجعه و ضمن مشاهده کارت شرکت در آزمون نسبت به دریافت آن اقدام کنند.

مشاور عالی شرکت سنجش کشور در آخر خاطرنشان کرد: بر اساس برنامه زمانی اعلام شده است فهرست اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون فوق در دهه آخر شهریور ماه ۹۶ از طریق سایت شرکت سنجش آموزش کشور اعلام خواهد شد.

واژه های کلیدی: آموزش | دانشگاه | داوطلبان | اخبار کنکور و دانشگاه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz