جمع کردن زیباترین آلمان میلیون طولانی کشور آلمان

جمع کردن: زیباترین آلمان میلیون طولانی کشور آلمان پل معلق

گت بلاگز وب‌گردی عکس + طولانی‌ترین پل معلق دنیا افتتاح شد

مراحل ساخت طولانی‌ترین پل معلق دنیا با بیش از ۴۴۰ متر طول در آلمان به آخر رسیده و این پل افتتاح می‌شود.

عکس + طولانی‌ترین پل معلق دنیا افتتاح شد

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، روز یکشنبه طولانی ترین پل معلق دنیا در منطقه “راپبوده تال” (Rappbodetal) در ایالت “زاکسن آنهالت” آلمان افتتاح می شود.
طول این پل بیش از ۴۴۰ متر اعلام شده است هست. طولانی ترین پل معلق در مدت ۱۰ ماه و با هزینه یک میلیون و ۴۰۰ هزار یورو ساخته شده است هست. عرض آن یک متر و ۲۰ سانتیمتر است و از چهار کابل فولادی به قطر ۶۵ میلیمتر آویخته شده است است.

عبارات مهم : زیباترین – آلمان

به گزارش دویچه وله، در حال حاضر پل معلق “تیتان -آر تی” که در سوچی روسیه واقع شده است است با طول ۴۳۹ متر طولانی ترین پل معلق دنیا محسوب می شود.
در چین و روی دره “ژانگ ژیاجی” (Zhangjiajie) در ارتفاع ۳۰۰ متری از سطح زمین، یک پل شیشه ای با طول ۴۲۶ متر ساخته شده است هست. این پل شش متر عرض دارد و از ۹۹ پنل شیشه ای تشکیل شده است و گنجایش دیدار ۸۰۰ نفر به طور همزمان را دارد.
در ماه ژوئن سال ۲۰۱۶ جهت نمایش مقاومت پنل های شیشه ای بکار رفته در پل با پتک روی آن کوبیده شد. بر اساس گزارش شبکه CCTV چین، جهت ساخت این پل ۳٫۴ میلیارد دلار هزینه صرف شده است هست. بلیط عبور از این پل ۱۳۸ یوان (۲۰ دلار) است.
همچنین پل معلق “هایلاین ۱۷۹” (highline۱۷۹) که در تیرول اتریش واقع شده است با ۴۰۶ متر طول جزو طولانی ترین پل های دنیا محسوب می شود. این پل ۷۰ تن وزن و یک متر و ۲۰ عرض دارد و در ارتفاع ۱۱۳ تا ۱۱۴ متری آویخته شده است است.
یکی دیگر از طولانی ترین و زیباترین پل های معلق در آلمان نیز پل “گایرلای” (Geierlay) در منطقه مورسدورف و سوسبرگ در ایالت “رایلند فالس” قرار دارد. این پل با ۳۶۰ متر طول در ارتفاع ۱۰۰ متری آویخته شده است و ۶۲ تن وزن دارد.
پل “گایرلای” با هزینه یک میلیون و ۱۴۰ هزار یورو در سال ۲۰۱۵ ساخته شده است و دیدار از آن مجانی هست. از روی این پل در سال گذشته ۳۶۰ هزار نفر عبور کردند.
منبع: ایسنا
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: زیباترین | آلمان | میلیون | طولانی | کشور آلمان | پل معلق |

عکس + طولانی‌ترین پل معلق دنیا افتتاح شد

عکس + طولانی‌ترین پل معلق دنیا افتتاح شد

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz